Билети за натпреварот Македонија – Косово

Согласно насоките од МК ТИКЕТС И ФФМ, ОФС КОЧАНИ ги известува сите они кои што сакаат да купат влезници за натпреварот од полуфиналето од Лига на Нации меѓу Македонската А репрезентација и селекцијата на Косово, кој што ќе се одигра на 26 Март 2020, на Арената Тодор Проески во Скопје ,тоа ќе може да го направат најдоцна до понеделник 24.02.2020

Картите ќе се продаваат по цена од 300 и 400 денари, а оној кој што ќе сака да купи карта ќе мора да го направи тоа со покажување на лична карта или пасош, (впишување на податоци) поради посебни безбедносни мерки.

Број за контакт: 078/840-626

За повеќе информации на наведениот број.

Со почит , ОФС КОЧАНИ

Сподели: