Брендот „Далвита“ отсега во Кочани, природни производи за здравје и убавина

Во Кочани е отворен нов продажен салон на брендот „Далвита“, производи и додатоци во исхраната со 100% природни екстракти за брз метаболизам и појачан природен имунитет.

Брендот „Далвита“ нуди напитоци од комбуха на база на зелен чај и нане, Алое вера гел напиток со ресвератрол, екстракт од гроздови семки и кафе со екстракти од печурката решји.

Во асортиманот производи на „Далвита“ ќе пронајдете козметички производи од францускиот бренд  „RueDiaR“ и бугарскиот бренд „Дајмонд Роуз“. Кремови и серуми за лице и тело, шампони, регенератори за коса, дневна и ноќна крема произведени од 100% природни екстракти.

Посетете го продажниот салон на „Далвита“ кој се наоѓа во приземјето на Трговскиот центар блок Б или информирајте се на dalvita.mk и телефонскиот број 074/604-400.

„Далвита“ –  природни производи за здравје и убавина!!!

Сподели: