Во „Фламинго“ – нови слатки вкусови на вафли и мини палачинки

Во десерт-ресторан „Фламинго“ пробајте ги новите вкусови на вафли и палачинки, недоливо уживање во крем од ф’стак, орео  и киндер – буено прелив со топено чоколадо за совршено слатко уживање.

Во новото мени, вкусни додатоци, кремови и преливи или комбинирајте по ваша желба и вкус. Безалкохолни пијалаци, смути, свежо цедени сокови и квалитетно кафе во менито.

Достава до вашиот дом или работно место за сметка над 400 денари или посетете не на ул. „Иван Иванов Балашо “ бр.3 кај Недопирливите во зградите!!!

Почуствувајте ја новогодишната атмосфера во „Фламинго“ која нуди организирање на незаборавни роденденски прослави за најмалите и детско катче за забава.

Телефон за нарачки – 033/27 27 76!

Сподели: