c18h26cln3o is hydroxychloroquine an opioid hydroxychloroquine 50 mg does hydroxychloroquine cause demyleination eyes hydroxychloroquine

Кандидатот за пратеник на СДСМ Марија Ангелова го оствари своето гласачко право

Кандидатот за пратеник на СДСМ од Кочани, Марија Ангелова утрово го оствари своето право на глас, во избирачкото место со број 0837 лоцирано во СОУ„Љупчо Сантов“ Кочани.

Во таа прилика во кратка изјава пред медиумите рече:

-Очекувам фер изборен ден, мирни избори, да ги почитуваме протоколите за заштита и да гласаме сите за иднината на нашата земја. Нека победи подобриот- истакна  Марија Ангелова, кандидат за пратеник во изборната единица 3 на СДСМ од Кочани.

Марија Ангелова се наоѓа на осмата позиција на кандидатската листа на коалицијата„Можеме“ во изборната единица 3.

И.Матеничарски

Сподели:
  •  
  •  
  •