„Осогово“ со автогол до победа против „Кит-Го“

ГФК „Осогово“ денеска на „Никола Мантов“ забележа значајна победа од 1-0 и важни три бода на дуелот против екипата на „Кит-Го“ Пехчево, во рамки на … Continue reading „Осогово“ со автогол до победа против „Кит-Го“