Пуштени во продажба билетите за натпреварот на сезоната за ГФК„Осогово“

Во овој историски натпревар ГФК Осогово покренува акција во борба противнеочекуваниот, незгодниот и најомразен противник: Ковид 19.

Ова е Карантинско “ЕЛ Класико“ во кое нашата одбрана мора да биде цврста и негативна,а вашата поддршка несебична и гласна! Фудбалот се игра за фанови и навивачии токму ние за вас први ја отвораме сезоната на натпревари.

Поддржи го нашиот клуб, поддржи го фудбалот. Вистинските навивачи се нашата надеж.Ова е единственото финале на кое секој може да присуствува. *Натпреварот и времето на одигрување се замислени, но билетот останува засекогаш!

Со секој купен билет му помагате на клубот во понатамошното функционирање и исполнување на целите за периодот кој претстои.

БРОЈОТ НА БИЛЕТИ Е НЕОГРАНИЧЕНЕДНО ЛИЦЕ МОЖЕ ДА КУПИ НЕОГРАНИЧЕН БРОЈ БИЛЕТИ АВАНТИ!!

Билетите веќе се пуштени во продажба преку продажната мрежа на „Купи Карти За Се“, како и онлајн со кликањет ТУКА.

Сите продажни места во градови каде што може да купите билет:

Скопје

ТА Савана Скопје – Продажно место Центарул. Орце Николов бр. 20Atlantis Скопјебул. “Јане Сандански” бр.82/1-12 , Т.Ц Бисер, Аеродром02 6092 212skopje@atlantis.com.mkwww.atlantis.mk

Atlantis Скопјеул. Луј Пастер 1, Локал 8, Палата Македонија, Центар+389 2 3229 922skopje@atlantis.mkwww.atlantis.mk

Art of Travelул. Лондонска 2 лок. 17а Скопје (комплекс Asiba спроти City Mall)+389 (0)2 3051905info@artoftravel.mkwww.artoftravel.mk

СТАФ Туристичка Агенцијаул. Иван Козаров бр. 43 – Кисела Вода02 2774371info@staff.mkwww.staff.mk

ТА Носталгија Травелул. Васил Ѓоргов бр. 20 б лок. 1802 3132 010 / 078 342 450www.nostalgijatravel.mk

Litium Globus TravelГТЦ 1 кат50 14 300litiumglobustravel@gmail.com

ЈК Травел ТАТ. Ц. Лептокарија / Бул. Партизански Одреди бр. 66 б лок. 202 6149899www.jktravel.com.mk½

ЈуготонГТЦ, Прв кат070 589 979 / 078 248 568contact@kupikartizase.com


Прилеп

City TobaccoБорка Талески бр 19075 997 603kiril_koteski@yahoo.com

Atlantis Прилепул. Сотка Ѓоргиоски бр.3 – Катна Гаража048 550767prilep@atlantis.com.mkwww.atlantis.mk

Tobako Plusул. Републиканска бр.55070 588 015


Битола

Центро Трејдул.Никола тесла бб Стоковна кука Марди047609424centrotrejd@gmail.comwww.centrotrejd.com

Бротхерс Тобакоул. Широк Сокак бр. 51047 610 990

Atlantis Битолаул. Климент Охридски бр.33 Т.Ц. Пелагнонка 2, 1 кат, лок. 4047 227 212bitola@atlantis.com.mkwww.atlantis.mk

Тео Травел ТАШирок Сокак (влез при НУ Народен Театар)047 228 185 | 047 228 158 | 047 227 185contact@teotravel.com

Т.А. Бела Роза 2бул. 1 Мај бр. 185047 22 52 54 / 075 46 23 44belaroza@t-home.mkwww.belaroza.com.mk

ЈК ТравелДобривоје Радосављевиќ 22(047) 220248contact@jk.com.mkwww.jk.com.mk


Охрид

Туристичка Агенција „Вис Пој”„Македонски Просветители” бр. 7 (наспроти Основен Суд – Охрид)

Atlantis Охридбул. Туристичка бр. 3/4046 262 212ohrid@atlantis.com.mkwww.atlantis.mk


Велес

ТА Martin Travelул. Борис Трајковски 18+ 389 043 222 255info@martintravel.com.mkwww.martintravel.com.mk

UnisonБлагој Ѓорев 9 (спроти офицерскиот дом070 375 887 / 078 375 884

Atlantis ВелесVe Mol043 222 112veles@atlantis.mkwww.atlantis.com.mk


Куманово

Joco Turs T. A.ул. Октомвриска Револуција бр.8031 429 426 / 078 376 425


Кичево

Atlantisбул.Ослободување бр:27/2-1045 511 377kicevo@atlantis.mk


Струмица

Atlantis Струмицаул. Димитар Влахов бр. 18034 345 212sales@atlantis.mkwww.atlantis.mk

We TravelЈосив Јосифовски Свештарот број.1 (леблебеџиска улица)078 419 717 / 077 507 556daniela@we.com.mk / info@we.com.mkwww.we.com.mk

Лагуна ТравелУл. Братство Единство бр. 2034 552240www.lagunatravel.mk


Штип

Eurotoursул. Ванчо Прке 62078 473 181 / 075 859 778atrencev@yahoo.comwww.eurotoursstip.com

Atlantis Штипул. Борис Кидрич бб+389 32 606 212stip@atlantis.mkwww.atlantis.mk

We Travelул. Тошо Арсов 59032 618999viktor@we.com.mk / info@we.com.mkwww.we.com.mk

ЈК Травел ТАЗграда Кубус032 609221www.jk.com.mk


Струга

Турист Биро Полетул. 15 Корпус бб046 780 124info@polet.com.mkwww.polet.com.mk

Миса МаркетГрадски Пазар


Тетово

Тобассо Теа 2т.ц. Палма Мол кат 1kate.tofilovska@gmail.com

Tobako Monakoул. Илинденска бр.176070 428 307armend_idrizi@ hotmail.com


Радовиш

Atlantis Радовишул. Свети Спасо Радовишки 121+389 32 632 212radovis@atlantis.mkwww.atlantis.mk

Тобако МАКОМ Мајаул. Спасо Радовишки бр.1 (Градски Плоштад)070 319 379


Кавадарци

Atlantis Кавадарциул. Илинденска бр.16 (до главната пошта)043 400 503kavadarci@atlantis.mk

ТА Super Travelбул. Македонија бб043 550 773info@supertravel.com.mkwww.supertravel.com.mk


Ресен

Urban cafeГрадски плоштад бб070 342 502


Гевгелија

Дори Травелул. Слободан Митров Данко бр.107+389 34 218 421dori_travel@t-home.mkdori.com.mk

Atlantisул. Бранд Петрушев бб – Стара Чаршија034 611 944gevgelija@atlantis.com.mkwww.atlantis.com.mk


Неготино

Бонига Книжарницаул. СТрашо Пинџур 1 а, Стара Чаршија


Кочани

Libero Travelул. Теодосија Паунов бр. 87 (спроти кам маркет)033 272 800liberotravel@yahoo.comwww.liberotravel.com.mk


Приштина

Rave Travel – Travel, Event& Booking AgencyUÇK, H1 kati 2, 10000 Prishtina, Kosova+377 44 144 553 / +386 49 759 859ravetravel1@gmail.com

Atlantis PristinaRr Zagrebi n.19 , Pandora Tower ( Dragodan ) Prishtina038 60 40 40 / 044 11 60 70 ( viber )info@atlantisks.com


Солун

ZORPIDIS Travel Services76 Egnatia Street, Thessaloniki 54624, Greece(+30) 2310244400www.zorpidis.gr


Тирана

Traveller’s PointRr. Mine Peza, Tirane+355695549696travellerspoint.al@gmail.com

ГФК„Осогово“

Сподели: