Ресторан „Огниште“ –  Богато гурманско мени за сите љубители на вкусна храна

 Ресторан „Огниште“ пријатен амбиент –  место за сите љубители на вкусна храна.

Богато гурманско мени –  појадок, чорби,топли и ладни предјадења, салати, главни јадења, риба, пици и пастрамајлии и разни специјалитети.

Ресторан „Огниште“ организира секаков вид на свечености и прослави. Квалитетна храна и беспрекорна услуга, секој викенд жива музика!!

Ако не знаете каде, „Огниште“ е Вашиот вистински избор.

Резервирајте на:  033 276 907

Сподели: