„Фламинго“ – највкусните вафли и мини палачинки за совршено слатко уживање

Највкусните вафли и мини палачинки во градот се во десерт-ресторан „Фламинго“ во Кочани!

Вкусете од најразличните видови на вафли и палачинки, овошни, нутела, киндер и рафаело вкусови, со вкусни додатоци, кремови и преливи или комбинирајте по ваша желба и вкус. Безалкохолни пијалаци и квалитетно кафе во нашето мени.

„Фламинго“ нуди организирање на роденденски прослави за вашите најмили и детско катче за целосно уживање.

„Фламинго“ се наоѓа на ул. „Иван Иванов Балашо “ бр.3 кај Недопирливите во зградите!!!

Достава до вашиот дом или работно место за сметка над 400 денари.

Нарачајте веднаш на 033/27 27 76!

„Фламинго“ –  совршено слатко уживање!

Сподели: