„Фламинго“ – Ново збогатено мени на специјализирани вафли и мини палачинки

Вкусете од новото збогатено мени на специјализирани вафли и мини палачинки, неодоливо слатки вкусови на крем од ф’стак, прелив од шумско овошје и добро познатите вкусови на орео, киндер – буено и многу други.

Во понудата пробајте, орео, фереро, тројно чоколадо, киндер вафла, фламинго, рафаело и овошна вафла или мини палачинки со најразлични вкусови.

Во новото мени вкусни додатоци, кремови и преливи или направете комбинација по ваша желба и вкус. Безалкохолни пијалаци, смути, свежо цедени сокови и квалитетно кафе во менито.

„Фламинго“ нуди организирање на роденденски прослави за вашите најмили и детско катче за целосно уживање.

Достава до вашиот дом или работно место за сметка над 400 денари или посетете не на ул. „Иван Иванов Балашо “ бр. 3 кај Недопирливите во зградите!!! Телефон за нарачки – 033/27 27 76!

„Фламинго“ – слатко задоволство!!!

Сподели: