15 години успешна кариера – Центар за убавина „Spa Harmony“ – Штип во сопственост на Маја Балова, еден од најдобрите мастер едукатори во Македонија

Центарот за убавина „Spa Harmony“ поседува најсовремени апарати за обликување на лице и тело. Заедно со голем број на задоволни клиенти и деловни партнери постоиме повеќе од 15 години, а нашите услуги се достапни во салоните во Штип, Скопје, Струмица и Струга.

Закажете го вашиот термин на 078/240-869

Заедно со нашиот тим ви ги нудиме следниве улуги:

Јапонско исцртување на веѓи и Перманентна шминка: очи, усни и веѓи

Пополнување на усни со хијалуронски филери

Нехируршки лифтинг  – плазма пен

Мезо терапија и дерма пен

Хемиски пилинзи на лице

Третман на тело: липоласер кавитација и радиофреквенција

Мадеро терапија

Vacuslim 48

Надградба и ботокс на трепки

 Медицински педикир

Маникир

Депилација

Сподели: